Tempur Brand Store

ESPOO

Espoon Brand Store sijaitsee Ison-Omenan kauppakeskuksen 2.kerroksessa.

Piispansilta 11
02230 Espoo
Arkisin 10 - 21
Lauauntaisin 10 - 19
Sunnuntaisin 12 - 18
+358 40 215 7560
espoo@tempur.fi

Espoon myymälässä Sinua palvelevat

Heli Norppa

Myymäläpäällikkö & nukkumisergonomian asiantuntija
050 5705825
heli.norppa@tempur.fi

Alisa Haukilahti

Myynti & nukkumisergonomian asiantuntija
050 359 7821
alisa.haukilahti@tempur.fi

Niklas Pitkänen

Myynti & nukkumisergonomian asiantuntija
050 5204027
niklas.pitkanen@tempur.fi

Anna Eronen

Myynti & nukkumisergonomian neuvonta
050 566 3057
anna.eronen@tempur.fi

Luka Lyhty

Myynti & nukkumisergonomian neuvonta
040 849 2957
luka.lyhty@tempur.fi

Daniel Hilander

Myynti & nukkumisergonomian neuvonta
045 650 6867
daniel.hilander@tempur.fi

Pyydä tarjous myymälästä

Voit tehdä vapaamuotoisen tarjouspyynnön alla olevan lomakkeen avulla.

Nimi*:
Puhelinnumero*:
Sähköpostiosoite*:
Kotiosoite*:
Postinumero*:
Postitoimipaikka*:
Haluan tarjouksen:
VuoteestaTyynystäPatjasta
Viesti
*Pakollinen kenttä

Ajankohtaiset tapahtumat

Nukkumisergonomiasi kartoitus

VARAA AIKA: SAAT VIP-PALVELUA JA LAHJAN

Jotta saat parasta palvelua juuri silloin kun sinä haluat, suosittelemme varaamaan ajan nukkumisergonomian neuvojallamme. Kartoituksen aikana saat tietoiskun nukkumisergonomiasta ja Sinua autetaan valitsemaan yksilöllisesti sopiva TEMPUR-patja- ja tyyny-yhdistelmä. Tarjoamme myös kahvit ja saat myös VIP-lahjapaketin. Ei ostopakkoa.

Espoon TEMPUR Brand Store palvelee Espoon ytimessä Kauppakeskus Isossa Omenassa, 2 kerroksessa. Liike on avoinna arkisin 10 – 21, lauantaisin kello 10 – 19 ja sunnuntaisin kello 12 – 18. Kauppakeskuksessa on runsaasti ilmaista parkkitilaa. Kauppakeskukseen on myös hyvät julkiset yhteydet juna, metro sekä poikittaiset bussilinjat. Tervetuloa!

 

Piispansilta 11
Kauppakeskus Iso-Omena
02230 Espoo

040 215 7560
espoo@tempur.fi